خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
ترکیب رنگ مو 2019

رنگ مو سال 2019 چه رنگی است؟ اگر به دنبال پاسخ این پرسش می‌گردید، در اینجا شما را با بهترین ترکیب رنگ مو 2019 آشنا می‌کنیم تا مدل موهای خود را با جدیدترین رنگ مو 2019 مطابقت دهید و همچون ستاره‌ای مدرن بدرخشید.

مدل‌های ترکیب رنگ مو 2019

مدل‌هایی که به عنوان رنگ موی سال 2019 به کار می‌روند، بیشتر به صورت ترکیب رنگ مو و مدل‌های هایلایت هستند. مثلا در مدل زیر، برای آمبره کردن از رنگ کرم استخوانی و کمی بنفش استفاده شده است و برای بالیاژ کردن قسمت بالایی موها، رنگی دودی به کار رفته است. جلوه‌ی زیبای این مدل، آن را به یکی از بهترین مدل‌های رنگ موی 2019 تبدیل کرده است.

در مدل دیگری از ترکیب رنگ مو 2019 رنگ‌های بژ و نسکافه‌ای خودنمایی می‌کند. اگر این رنگ‌ها به درستی و با مهارت کافی ترکیب شوند، یک رنگ باوقار و چشم‌نواز را ایجاد می‌کنند. این ترکیب رنگ موی سال 2019 که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید، برای خانم‌ها در سنین مختلف، انتخابی ایده‌آل خواهد بود.

رنگ موی 2019

اگر در فکر ترکیب رنگ مو نیستید و مدل‌های تک رنگ را بیشتر می‌پسندید و می‌خواهید بدانید رنگ مو سال 2019 چه رنگی است، باید بگوییم رنگ موی سال 2019 بیشتر روی رنگ‌های کرم استخوانی، دودی و خاکستری تمرکز دارد و برای سلیقه‌های خاص‌تر، مسی و عسلی و بژ پیشنهاد می‌شود. این رنگ‌ها را در مدل‌های مختلف بررسی می‌کنیم تا راحت‌تر با جدیدترین رنگ مو 2019 آشنا شوید.

کرم استخوانی، رنگ موی سال 2019

اگر رنگ کرم استخوانی باب میل شماست، بهتر است نگاهی به مدل زیر بیندازید. در این مدل کرم استخوانی رنگ غالب است و تنها با مقدار کمی رنگ یاسی و صدفی ترکیب شده است. این رنگ موی 2019 جذابیت خارق العاده‌ای دارد و هم برای مهمانی‌ها و هم برای رنگ همیشگی موها انتخاب بسیار زیبایی است.

هایلایت سراسری موها با کرم استخوانی، رنگ موی سال 2019، مدل دیگری است که بیشتر، دختران با موهای تیره را مجذوب خود کرده است. در مدل زیر می‌توانید این نوع رنگ مو را ببینید که با رنگ طبیعی موها همراه شده است. البته در این مدل، از رنگ نسکافه‌ای نیز برای زیباتر کردن بخش‌های تیره‌ی مو، کمک گرفته شده است.

مسی، رنگ موی سال 2019

اگر به رنگ‌های متفاوت علاقه دارید و یا برای تنوع، دوست دارید رنگ‌های جدیدی را امتحان کنید، باید بگوییم در رنگ موی سال 2019 برای شما هم انتخاب‌های خیره کننده‌ای وجود دارد. رنگ مسی که جدیدترین رنگ مو 2019 محسوب می‌شود، همه‌ی نظرها را به خود جلب می‌کند.

اگر علاقه‌مندید رنگ مسی را به عنوان پایه‌ی رنگ موی خود انتخاب کنید، بهتر است ابتدا آن را با رنگ پوست و چهره‌ی خود بسنجید و پس از مطمئن شدن از تلفیق مناسب با رنگ پوست آن را برگزینید. برای مشاوره‌ی دقیق در این زمینه می‌توانید با سالن زیبایی آناهید تماس بگیرید.

برای کاستن از شدت رنگ مسی، آن را با رنگ‌های عسلی و طلایی ترکیب می‌کنند که یکی از مدل‌های ترکیب رنگ مو 2019 برای رنگ مسی را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. این ترکیب رنگ مو 2019 از محبوبیت بالایی برخوردار است.

اگر تصور می‌کنید رنگ مسی با غلظتی بیشتر، بسیار زیباتر بر چهره‌ی شما می‌نشیند، بهتر است به سراغ رنگ مسی در ترکیب با پرتقالی بروید. این رنگ موی 2019 با رنگ پوست روشن، بیشتر هم‌خوانی دارد و جذاب‌تر خواهد بود. مدلی از این رنگ مو سال 2019 را می‌توانید در تصویر زیر ببینید.

دودی و خاکستری، ترکیب رنگ موی 2019

اگر پاسخ‌های بیشتری برای پرسش « رنگ مو سال 2019 چه رنگی است » نیاز دارید، باید از ترکیب رنگ دودی و خاکستری نام ببریم. این ترکیب رنگ موی 2019 به صورت آمبره بالیاژ به کار می‌رود که رنگ دودی برای قسمت تیره‌ی موها و خاکستری برای هایلایت و بخش روشن موها استفاده می‌شود. نمونه‌ای از این رنگ مو سال 2019 که محبوبیتی در بین هنرپیشه‌ها و اینفلوئنسرها (فعالان پرطرفدار اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی) نیز کسب کرده است، در تصویر زیر دیده می‌شود.

دقت کنید که در این ترکیب رنگ، نباید رنگ مو به زردی تمایل پیدا کند. برای پیشگیری از این امر، واریاسیون نقره‌ای می‌تواند راهگشا باشد. از آن‌جایی که این ترکیب رنگ، دقت زیادی را طلب می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم از آرایشگر حرفه‌ای کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

سالن زیبایی آناهید به عنوان بهترین مرکز رنگ و مش در کرج با افتخار پذیرای شما خواهد بود.