خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
هتل درویشی مشهد و امکانات

هتل درویشی مشهد مجلل ترین هتل مشهد است اما بعد از آن هتل های مجلل دیگری هم ساخته شد که زرق و برق درویشی را تا حدودی کم سو کرد. این هتل زیباست و بی نظیر اما هر زیبایی با گذشت زمان فرسوده می شود و در حال حاضر این هتل نیز در ابتدای مسیر فرسودگی قرار گرفته است و با رقیبان زیادی روبرو شده است.

مورد علاقه کشورهای حوزه خلیج فارس

هتل درویشی مشهد مورد علاقه گردشگران عرب زبان است. آنها با پرداخت هزینه ای مناسب نسبت به ارزش پول خود در هتلی بسیار زیبا و با کیفیت اقامت می کنند از این رو عاشق هتل درویشی هستند این در حالی است که درویشی اغلب محل اقامت گردشگران مرفه ایرانی می باشد.

پارک بازی کودک

هتل درویشی مشهد فاقد پارک یا فضای بازی کودکان است و این از ضعف های عمده این هتل می باشد که در حال حاضر به کمک تورهای جانبی اقدام به حل آن نموده است. تورهایی همچون پارک بازی شهر عجایب، یا پارک بازی دکتر بازیما از تمهیدات این هتل برای جلب رضایت کودکان می باشد.

سوارکاری

هتل درویشی مشهد تلاش می کند هیجان را به گردشگران هیجان طلب خود هدیه کند از این رو با برگزاری تورهای سوارکاری بسیرا محبوب شده است. البته هنوز برنامه ای برای تورهای پینت بال و رالی و بازی های گروهی ندارد اما با تقاضای گردشگران بعید نیست اقدام به هماهنگی نماید.

افلاک نما

هتل درویشی مشهد تنها هتلی است که به سلیقه گردشگران با روحیات مختلف احترام گذاشته و تورهای تفریحی و علمی، فرهنگی و طبیعت گردی را در برنامه خود جای داده است. از جالب ترین این تورها، افلاک نما ویژه علاقمندان به نجوم می باشد.

پرواز تفریحی

هتل درویشی مشهد امکان تجربه پرواز را برای مهمانانش فراهم نموده است. این هتل با رزرو هواپیما برای مهمانان اجازه میدهد بر فراز مشهد پرواز را تجربه نمایند.

بوفه بی نظیر

هتل درویشی مشهد فارغ از اینکه هتلی است برای اقامت، مکانی است دیدنی برای شکم گردی های درون شهری و حتی گردشگران ساکن در سایر هتل ها...! صبحانه و ناهار و شام بوفه این مجموعه آنقدر متنوع و با کیفیت است که گرسنگی به فراموشی سپرده می شود و زمان زیادی را صرف تست مزه ها خواهید نمود.

هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد با وجود آشپزهایی حرفه ای که تمام قد منتظر دستور شما هستند بسیار دوست داشتنی می باشد. آنها همچون یانگوم منظر دستور عالیجناب در سریال جواهری در قصر هستند. پس غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و تماشا کنید و سلیقه خود را بسنجید.

هتل درویشی مشهد هتلی پنج ستاره و تاپ است که علاوه بر معماری مدرن و زیبا و اتاق های لوکس و مجلل امکانات و تورهای تفریحی و طبیعت گردی بسیار خوبی را ارائه می دهد

هتل درویشی مشهد با موقعیت عالی نسبت به حرم مطهر امام رضا، آثار تاریخی شهر و وسایل حمل و نقل شهری بهترین اقامت را به مسافران شهر مشهد ارائه میدهد.

جهت رزرو هتل درویشی مشهد با شماره تلفن ٢۵٩١٧٩۵۰-۰٢١ و یا 38581516-۰۵١ تماس حاصل فرمایید.