انتخاب یک صندلی ماساژور ایده‌آل

خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
انتخاب یک صندلی ماساژور ایده‌آل

فواید ماساژ برای بدن، برای هیچ کسی پوشیده نیست و این فواید را ما از پدرانمان و آن‌ها نیز از پدرانشان شنیده‌اند. ماساژ در ایران جایگاه ویژه‌ای دارد و تقریبا می‌توان گفت همه ما یکبار پدر خودمان را ماساژ داده‌ایم. امروزه بیشتر افراد تمایل به خرید ماساژور و استفاده از دستگاه‌های مختلف دارند و از ماساژهای سنتی استفاده نمی‌کنند. این امر برای خود دلایلی قانع کننده دارد که ما در این مطلب قصد داریم این دلایل را به صورت مختصر برای شما بیان کنیم. همراه ما در این مطلب باشید.

صندلی ماساژور برقی

ظهور دستگاه‌های ماساژور اتوماتیک و برقی

ماساژ درمانی در دنیا قدمتی نزدیک به ۴۰۰ هزار سال دارد و ریشه آن نیز بنا به تحقیقات انجام شده به آسیای شرقی می‌باشد. در گذشته‌ها از ماساژ برای درمان برخی از بیماری‌ها بهره می‌بردند و هم برای رفع خستگی. امروزه نیز با تخقیقات انجام شده بر روی اندام بدن و روش‌های مختلف ماساژ، فواید ماساژ کاملاً آشکار شده است و برخی نیز به صورت علمی کاملاً ثابت. بسیاری از پزشکان امروزی برای درمان برخی از بیماری استفاده از ماساژ درمانی را توصیه می‌کنند.

کسانی که بیماری خاصی ندارند نیز از ماساژ برای رفع خستگی و بهبود عملکرد بدن استفاده می‌کنند. با وجود این همه کاربرد و فایده در ماساژ دانشمندان به فکر ساخت دستگاه‌هایی افتادن که به صورت خودکار بدن را ماساژ داده و دیگر از حالت سنتی این کار خارج شود که تنیجه آن هم بوجود آمدمن دستگاه‌های ماساژور امروزی مانند مبل ماساژور و صندلی ماساژور و … شد.

اما چرا باید از دستگاه‌های ماساژور استفاده کنیم. آیا اصلا این دستگاه‌ها می‌توانند جای ماساژهای دستی یا همان سنتی را بگیرند و جایگزین مناسبی برای آن‌ها هستند؟ در ادامه در این باره با شما بحث خواهیم کرد.

دلایل استفاده از ماساژورهای برقی

برای استفاده از دستگاه‌های ماساژور دلایل مختلفی وجود دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را بیان خواهیم کرد؛ اما بطور خلاصه می‌توان گفت ماساژ از آرامش و رفع خستگی گرفته تا سلامت و حتی زیبایی تاثیرگذار است، حتی ثابت شده‌است که در لاغری شکم نیز موثر واقع می‌گردد...!

صرفه جویی در هزینه

شاید هزینه اولیه خرید یک دستگاه ماساژور زیاد بنظر بیاید ولی در واقع این طور نیست. اگر تعداد دفعاتی که از آن استفاده می‌کنید را در نظر بگیرید می‌فهمید که نه تنها هینه زیادی نکردید بلکه خرید آن برای شما نیز به صرفه بوده است. هزینه هربار ماساژ در مراکز ماساژ درمانی شاید برای یکبار بسیار ناچیز باشد ولی تداوم در انجام آن هزینه‌های شما را بالاخواهد برد.

صرفه جویی در وقت

زمان با ارزش‌ترین چیز در دنیا می‌باشد. اگر شما از دستگاه ماساژور استفاده نکنید و روی به روش سنتی آن بیاورید باید برای انجام آن به مراکز ماساژ مرجعه کنید که این خود نیاز به گرفتن تایم قبلی و همچنین زمان برای رفت و آمد دارد. این درحالی است که با استفاده از دستگاه تمامی این زمان‌ها برای شما از بین خواهد رفت.

تجربه‌ی ماساژ اصولی و مفید

ماساژ اگر به صورت اصولی و درست انجام نشود می‌تواند طبعات بسیار بدی را به دنبال داشته باشد. دستگاه‌های ماساژور با علم روز دنیا ساخته می‌شودن و شما می‌توانید با اطمینان کامل از آن‌ها استفاده کرده و ماساژی اصولی را تجربه کنید.

انواع دستگاه ماساژور

انواع مختلفی از دستگاه‌های ماساژور را شما می‌توانید در بازار مشاهده کنید ولی شاید مهم‌ترین آن‌ها مواردی باشد که در ادامه اشاره‌ای با آن‌ها خواهیم داشت.

۱- دستگاه ماساژور برای گردن : از این نوع ماساژور برای ماساژ دادن گردن و شانه‌ها استفاده می‌شود و مناسب کسانی است که به مدت طولانی گردن خود را خم می‌کنند.

۲- ماساژور پا : از این دستگاه هم همانطور که از نامش پیدا است برای ماساژ دادن پاها استفاده می‌شود. این دستگاه مناسب کسانی است که وزن زیادی دارند و یا اینکه به پاهای خود زیاد فشار می‌آورند

۳- صندلی ماساژور : این صندلی‌ها می‌توان گفت که کار تمامی دستگاه‌های ماساژور را با هم انجام می‌دهند. درست است که هزینه خرید زیادی دارند ولی اگر به فواید و کاری که می‌کنند بیشتر فکر کنید به ارزش آن پی خواهید برد.

اگر به شما نیز به فکر خرید دستگاه ماساژور برای خانه و یا محل کار خود هستید و به دنبال مرکزی مطمئن برای این کارید حتما به سایت شرکت آی رست سری بزنید. آی رست به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در حوزه فروش این نوع دستگاه‌ها شما را در خریدی مناسب یاری خواهد کرد.

شما می‌توانید پیش از خرید از مشاوران با تجربه این تیم کمک بگیرید و از تجارب آن‌ها نیز در این زمینه استفاده کنید. از اینکه همراه ما بودید ممنونیم.

منبع : کافه دانش