فرآیند اخذ ویزا از وقت سفارت تا پرواز

خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
فرآیند اخذ ویزا از وقت سفارت تا پرواز

رویای سفر امروز دیگر چندان امری دور از دسترس نیست. بسیار ساده تر از آنچه که فکرش را می کنید، می توان به تمامی مناطق جهان سفر کرد. اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید، با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با موضوعات مختلفی که در این راه پیش پایتان است آشنا سازیم. اما علاوه بر این، راهکار آنها را هم به شما نشان خواهیم داد و می توانید به سادگی نیازهایتان را بر طرف سازید.

ویزابان

وقت سفارت

در بسیاری مواقع برای خروج از کشور نیازمند گرفتن وقت سفارت کشور هستید. دریافت وقت سفارت کشور ها در بسیاری مواقع روند و راه کار مختلفی دارد. کشورهایی که متقاضیان سفر بیشتری دارند، معمولا دریافت وقت سفارت آنها بسیار سخت تر و طولانی تر می باشد. گاهی ممکن است دریافت وقت سفارت چندین سال به طول بیانجامد. به همین خاطر بسیاری از افراد برای دریافت وقت سفارت از موسسات و شرکت های ارائه دهنده این خدمات استفاده می کنند.

بر اساس کشور مقصد، مدارک مورد نیاز، حداقل زمان، هزینه و روال اداری متفاوت است. اگر بخواهید خودتان وقت سفارت کشوری را بگیرید مانند وقت سفارت کانادا یا وقت سفارت ایتالیا و با روند کاری آن آشنا نباشید، این موضوع زمان بسیار زیادی از شما خواهد گرفت. می توانید این کار را با صرف هزینه ای بسیار مناسب به شرکت هایی بسپارید که با این موضوع به خوبی آشنا هستند. به این شیوه می توانید با هزینه ای بسیار مناسب، در زمانی بسیار کوتاه تر از روند معمول به نتیجه برسید. بی شک عدم آشنایی کافی با روال کارهای اداری مربوط به دریافت وقت سفارت شما را دچار مشکلات عدیده ای خواهد ساخت. ما شما را برای این کار راهنمایی خواهیم کرد. تنها کافی است مدارک مورد نظر را آماده کنید و ادامه کار را به دست ما بسپارید و با آسودگی خاطر منتظر وقت سفارت باشید.

ویزای شنگن

اگر برای سفر کشوری از قاره اروپا را مد نظر دارید، حتما نام ویزای شنگن به گوش شما خورده است. برای سفر به کشور های اروپایی سه نوع ویزای به صورت کلی وجود دارد. ویزای بریتانیای کبیر، ویزای شنگن و ویزای کشورهای اروپای شرقی. ویزای شنگن برای سفر به کشورهای عضو این منطقه الزامی است. برخی از این کشور ها شامل: آلمان، نروژ، اسپانیا، فنلاند، لوکزامبورگ، اتریش، فرانسه، پرتغال، دانمارک، هلند، ایتالیا، اسپانیا، ایسلند، بلژیک، سوئد و یونان می باشند. بیست و شش کشور عضو این منطقه (شنگن) هستند. از میان آنها 22 کشور عضو اتحادیه اروپا و چهار کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) می باشند. اگر شما شهروند کشوری هستید که عضو این اتحادیه نیست، برای سفر به این منطقه نیازمند ویزای شنگن هستید.

انواع ویزای شنگن شامل: ویزای عادی، ویزای منطقه محدود و ویزای ملی می باشند. ویزای عادی شنگن (USV) به شما امکان سفر به کشور های این منطقه را می دهد. این ویزا حداکثر 90 روز اعتبار دارد. تاریخ اعتبار این ویزا از روز ورود شما به منطقه شنگن محاسبه می شود. توجه داشته باشید این 90 روز برای دوره ای شش ماهه اعتبار دارد.

ویزای منطقه محدود (LTV): در این نوع ویزا، باید کشور مقصد حتما در ویزای شما ذکر شده باشد. توجه داشته باشید اگر قصد سفر به کشور دیگری در این منطقه را دارید که در ویزای شما نام آن قید نشده است، امکان ورود به آن کشور را ندارید. لذا در این نوع ویزا بهتر است پیش از هر گونه اقدامی، کشورهای مقصد خود را به دقت انتخاب کنید تا دچار مشکل نشوید.

ویزای ملی شنگن: اگر قصد تحصیل، اقامت و یا کار در کشورهای ناحیه شنگن را دارید، این نوع ویزا مناسب شما است. به وسیله این ویزا در دوره زمانی مشخص، می توانید به کشور مورد نظرتان سفر کنید. توجه داشته باشید پس از دوره قید شده در ویزا، باید به کشور خود باز گردید.

اگر شما هم قصد دریافت ویزای شنگن را دارید، باید با روند دریافت آن به خوبی آشنا شوید. دریافت ویزای شنگن با توجه به متقاضیان بسیار آن کاری سخت و دشوار است. اگر پیش تر اقدام به اینکار کرده باشید، به خوبی با مشکلات و سختی های آن آشنا هستید. اما راه کار بسیار ساده تری برای شما وجود دارد. می توانید برای دریافت ویزای شنگن از طریق شرکت های معتبر اقدام کنید. با این کار می توانید در وقت و هزینه خودتان صرفه جویی کنید. با ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن ویزای شنگن دریافت کنید.

کشتی کروز

کشتی کروز از جمله تفریحات بسیار مجلل و خاص است. بسیاری از افراد سفرهای دریایی را برای تفریح خود انتخاب می کنند. اگر شما هم جشن و پایکوبی در شب، تفریحات مجلل و خاص، غذاهای دریایی و نوشیدنی، موسیقی و گشت و گذار را دوست دارید، کشتی کروز همان چیزی که تمام آرزوهایتان را یک جا برآورده می سازد. می توانید تمامی این تفریحات را در سفری رویایی تجربه کنید. اما شاید بد نباشد بدانید سفر با کشتی کروز با آن که بسیار مجلل و لوکس است هزینه ای بسیار بالایی ندارد. شاید این موضوع در نگاه اول به چشم شما نیاید، اما تنها کافی است سفر با کشتی کروز را با سفرهای زمینی مقایسه کنید. اگر شما به صورت زمینی به کشوری سفر کنید، نیازمند گرفتن هتل هستید. هزینه هایی همچون رفت و آمد های درون شهری را پیش رویتان دارید. اگر این هزینه ها را با هم جمع کنید، مشاهده می کنید کشتی کروز حتی بسیار اقتصادی تر از سفرهای زمینی است. اگر این هزینه مناسب را در کنار تجربه سفر دریایی و تفریحات آن بگذارید، قطعا جای شکی برای انتخاب کشتی کروز وجود نخواهد داشت.

معمولا کشتی های کروز زمانبندی های مختلفی دارند. برخی از آنها سفرهایی کوتاه مدت و برخی بلند مدت هستند. برنامه روزانه بیشتر کشتی های کروز به این صورت است که صبح ها شما به مکان های تفریحی و گردشی خواهید رفت و سپس عصر و شب در کشتی به تفریح می پردازید.

حال اگر شما هم قصد دارید با کشتی کروز به سفر بروید، نیازمند مجموعه ای هستید که این خدمات را با بالاترین کیفیت و پشتیبانی کامل ارائه دهد. وب سایت که بتوانید در آن انواع تور کشتی کروز را مشاهده کنید. از میان این تورها انتخاب کنید و از بابت پشتیبانی و کیفیت خدمات هم اطمینان داشته باشید. برای این منظور تنها کافی است به وب سایت ما مراجعه فرمایید. انواع تورهای کشتی کروز را مشاهده و انتخاب کنید و به سفر رویایی خود بروید.