خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
آموزش کسب و کار اینترنتی در منزل

در این مقاله قصد داریم آموزش کوتاهی از کسب و کار اینترنتی در منزل را توسط سایت آموزشی وب اکسو آموزش دهیم تا مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد.

اکثر کسب و کارهای اینترنتی در منزل انجام می شود. همین حالا که در حال خواندن این متن هستید، بنده چند روز قبل، این محتوا را در منزل نوشته ام، آن هم نه در تایم اداری، بلکه نیمه شب! می بینید! انجام کارها خیلی راحت تر شده است.

در این مقاله قصد داریم آموزش کوتاهی از کسب و کار اینترنتی در منزل را توسط سایت آموزشی وب اکسو آموزش دهیم تا مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد.

اکثر کسب و کارهای اینترنتی در منزل انجام می شود. همین حالا که در حال خواندن این متن هستید، بنده چند روز قبل، این محتوا را در منزل نوشته ام، آن هم نه در تایم اداری، بلکه نیمه شب! می بینید! انجام کارها خیلی راحت تر شده است.

دیگر نیازی به رفتن به محل کار نیست! و یا لازم نیست شرکتی را افتتاح کنیم. کارمندان خود را می توانید از راه دور هم کنترل کنید. ما در این مقاله قصد داریم به شما راهی را نشان دهیم که تا بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ی اضافی به کسب درآمد بپردازید.

تولید محتوا برای کسب و کار اینترنتی

بدون شک بدست آوردن اطلاعات برای هر قشری از اهمیت خاصی برخوردار است، خصوصا اگر افراد در اینترنت به دنبال مطالب دلخواهشان باشند، از مطالب سرگرم کننده گرفته تا مطالب تخصصی. بارها به عزیزانی که در اینترنت به دنبال کسب و کار اینترنتی می گردند توصیه کرده ایم که در ابتدا مطالعه‌ی خود را بالا ببرند، و حداقل به یکی از زبان های خارجه که ترجیحا انگلیسی باشد؛ مسلط شوند.

در این صورت است که براحتی می توانند به تولید محتوای اختصاصی بپردازند. حتما سایت هایی را مشاهده کرده اید که به طور مرتب تولید محتوا می کنند، اینها معمولا از چند نفر تشکیل شده اند، چرا شما یکی از این افراد نباشید؟ اصلا بعنوان تست کردن خود، فرمی را باز کنید و شروع به نوشتن کنید، خودتان را در حیطه ای که در آن تخصص دارید، محک بزنید، حتم دارم که میتوانید ذهنیات خود را در فرم پیاده کنید. یا اگر فکر می کنید در زمینه ی دیگری می توانید موفق باشید تولید محتوا را در همان زمینه آغاز کنید. بعنوان مثال اگر در خصوص ماشین ها اطلاعات دارید، تمرکز خود را برای تولید کردن محتوای بدرد بخور در همین مورد بگذارید. وقتی به قدر کافی محتوا تولید کردید، می توانید با راه اندازی یک سایت آنها را در معرض دید علاقمندان قرار دهید. هر چه تعداد تولید محتوا بیشتر و بیشتر باشد، ورودی های شما از گوگل بالاتر خواهد رفت و این دقیقا چیزی است که باید انجام بپذیرد. اینجاست که با افزایش ورودی های گوگل کار درآمدزایی شما نیز آغاز خواهد شد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای همه قابل انجام است

همانطور که گفتیم می خواهیم دلایلی را بیان کنیم که تمامی افکار عام راجع به کسب و کار های اینترنت را نقض می کند.

  • سرمایه اندک

طبق مطالب فوق که درباره کسب و کار های اینترنتی ذکر شد، گفتیم: برای راه اندازی کسب و کار های اینترنتی نیاز به هزینه های کلان نیست و یک فرد می تواند به راحتی با ایجاد یک فضا در شبکه های مجازی، کسب و کار ابتدایی خود را راه اندازی کند. برای مثال؛ همه ما می دانیم برای ایجاد یک کانال در تلگرام یا یک پیج در اینستاگرام نیازی به هیچ هزینه ای ندارد و فرد به راحتی می تواند این فضا را به راحتی به خود اختصاص دهد و از آن برای کسب درآمد استفاده نماید.

با ایجاد کسب و کار در ابتدای راه و با اولین درآمد ها می توان آن را به عنوان سرمایه برای ارتقاء همان کسب و کار استفاده کرد؛ که بسیاری از کارآفرینان برتر همین الگو را استفاده کرده و بدون هیچ سرمایه ای از خود با درآمدی که از خود کار به دست می آورند ، همان کار را رشد و ارتقاء می دهند. که در این زمینه خیلی از افراد با یک لپ تاپ در منزل شروع کرده و در حال حاظر با یک برند به نام در کسب و کار اینترنتی مشغول به فعالیت هستند. بله شما هم می توانید بدون سرمایه کارتان را شروع کنید.

  • یادگیری آسان

با وجود فیلم های آموزشی، ایبوک ها و سایت های مختلفی که در مورد کسب و کار های اینترنتی وجود دارد شما می توانید در زمان کم و به آسانی در این زمینه تخصص های لازم را کسب کنید. نیازی نیست در ابتدای کار شما حتما در این زمینه استاد باشد؛ بلکه می توانید با اندک اطلاعات کارتان را شروع کنید و در همان حین با آموزش های متعدد تجربیات لازم کسب کنید.

پیشنهاد می کنم برای آموزش سایت ما یعنی وب اکسو را دنبال کنید و از آموزش های رایگان و با ارزش ما استفاده کنید. وب اکسو شامل بخش های مختلفی مانند کسب و کار اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی و سئو یا بخش محصولات می شود که می توانید اطلاعات خود را بالا ببرید.

  • باز هدف گسترده

بازار هدف یکی از مهمترین فاکتور های موفقیت در زمینه کسب و کار های اینترنتی است و شما باید با تبلیغات بازار هدفتان را گسترش دهید، بازار هدف میزان گستردگی مشتریان شماست. سوال اینجاست: مشتریان شما چقدر باشند؟ در یک کوچه، در یک محله، در یک شهر، در یک کشور یا در کل دنیا؟!

بازار هدف شما در کسب و کار های اینترنتی کل دنیا است و شما می توانید کارتان را در کل دنیا به معرض دید بگذارید و درآمد کسب کنید. شما فرض کنید یک سوپر مارکت در یک محله داشته باشید چقدر درآمد دارید؟ حال آن را در مقیاس جهانی فرض کنید!

  • ارتباط با مشتریان

ارتباط با مشتریان در کسب و کار های اینترنت به آسانی و با کمترین هزینه و زمان انجام می شود و یکی از مهمترین عوامل موفقیت در این کار است. شما کسب و کار سنتی را تصور کنید، فروشنده باید با هر مشتری به صورت حضوری صحبت کند و تا او را متقاعد به خرید کند.

ولی در کسب و کار های اینترنتی مدیر سایت با یک بار معرفی کالای خود با جزئیات کامل دیگر نیازی به توضیحات مکرر ندارد. باز هم در این مورد تبلیغ حرف اول را می زند و شما با تبلیغات حرفه ای می توانید کاربران بیشتری را متقاعد به خرید کنید.

  • مزیت رقابتی

شما در هر کسب و کاری باید رقبای خودتان را شناسایی کنید تا موفق شوید، شناسایی رقبا یعنی کلید موفقیت شما!؛ شما با شناخت رقیبانتان می توانید با بالا بردن کیفیت کارتان ، کاربران و به طبع فروشتان را نیز افزایش دهید. شناخت رقبا در کسب و کار های سنتی دشوار است ولی در فضای اینترنت شما به راحتی می توانید آنها را شناسایی و رقابت کنید.

مزیت رقابیتی لازمه کار شماست و شما باید سعی کنید کار هایی را انجام دهید که رقبا از آنها غافل باشند و در آن کار به موفقیت برسید. در ضمن اگر توانایی رقابت با را ندارید به هیچ وجه رقابت نکنید، چون با رقابت کورکورانه با شکست مواجه می شوید.

در آخر کسب و کار اینترنتی در منزل برای همه قابل انجام هست و تمام افراد می تواند کسب و کار اینترنتی خود را داشته باشند.