خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
انقلابی در تعمیرات موبایل در ایران!

من چندین ساله که خارج از کشور زندگی می کنم و خب طبیعتاً امکاناتی که اونجا داریم بیشتر از امکانات کشور خودمونه و یکی از همین امکانات شرکت هایی هستن که خدمات تعمیر موبایل در محل دارن. البته علاوه بر تعمیر, خیلی از خدمات دیگه هم در محل و جلوی مشتری انجام میدن. اما من فکر نمی کردم که تو ایران هم چنین خدماتی ارائه بشه، تا اینکه تابستون 97 بود که به ایران برگشتم. هنوز چند روز نگذشته بود که تو منزل پدریم گوشیم از دستم افتاد و متاسفانه صفحه اش شکست! آه از نهادم بلند شد که حالا چیکار کنم؟ همینجا تعمیرش کنم یا چند هفته صبر کنم و برگردم همونجا درستش کنم؟ بابام سریع گفت ولش کن دخترم برگشتی درستش کن، اینجا حالا باید اسیر بشی تو این مغازه های تعمیرات موبایلی با هزار جور آدم سر و کله بزنی آخرشم معلوم نیست چه قطعه ای برات بندازن، اصله؟ کپیه؟ چیه؟ اینجوری که بابام داشت می گفت کم کم داشتم قانع می شدم که صبر کنم برگشتم همونجا درستش کنم، اما از اون طرفم به این فکر می کردم که حالا تو این چند هفته بدون گوشی چیکار کنم؟ بابا گفت ما یه گوشی قدیمی داریم، بیا فعلاً این دستت باشه که بدون گوشی نمونی. اما آخه شماره هام مخصوصاً شماره دوستام تو اون گوشی بود و من می خواستم بهشون زنگ بزنم که تا ایرانم برم ببینمشون. بعدشم اون گوشی دوربین درست حسابی نداشت و منم می خواستم هرجا میریم یه دوربین حرفه ای با خودم بردارم ببرم. خلاصه کلی اعصابم از این بدشانسی داغون بود که به ذهنم رسید حالا یه سرچ تو گوگل بزنم ببینم چه خبره؟ در کمال تعجب دیدم که چندتا سایت با عنوان تعمیرات موبایل در محل تو ایران هم هست. سایت هارو باز کردم و شروع کردم به بررسیشون، اکثراً یه فرم و شماره تماس گذاشته بودن که زنگ بزنی یا فرمو کامل پرکنی که بهت قیمت بدن ولی یکیشون توی همون سایت قیمت گذاشته بود و نکته جالبش این بود که قیمت قطعه اصلی و درجه 1 و 2 رو هم گذاشته بود. بعدشم یک ویس گذاشته بودن و کارشناس فنیشون همه چیزو کامل توضیح داده بود و نکته خوب دیگشونم این بود که همونجا ساعت و روزی که می خواستی تکنسین بیاد برای تعمیر رو مشخص می کردی. از این که اینقدر سایتشون حرفه ای بود خوشم امدو تصمیم گرفتم تعمیر موبایلمو به آوافیکس بسپارم. اما بابام بازم گفت آخه از کجا معلوم قطعه اصلی استفاده می کنن؟ اینجا ایرانه ها! که وقتی تو سایت نشونش دادم فاکتور رسمی و گارانتی اصالت قطعه میدن رضایت داد که درخواستمو ثبت کنم تو سایت. هنوز یک ربع از ثبت نگذشته بود که یک خانمی از پشتیبانی آوافیکس زنگ زد و همه آیتم هارو مجدد باهام چک کرد و بهم گفت تو همون ساعتی که رزرو کردین تکنسین ما میاد. تا وقتی که تکنسین اومد خونمون و نشست روی مبل و وسایلشو درآورد و شروع کرد به تعمیر بابام باورش نمی شد که همچین امکاناتی تو ایرانم باشه. تو تمام لحظاتی که تعمیرکار خوش اخلاقشون انقدر محترمانه با ما صحبت کرد و گوشی رو تعمیر کرد و بعدشم فاکتور بهمون داد قیافه بابام دیدنی بود. بعدشم می گفت بابا جان خدا خیرت بده ببین دیگه چیا اومده تو ایران و ما خبر نداریم؟!

این خدمات واقعاً خیلی عجیب و سخت نیستن و خیلی از کشورا همه چیزو انقدر راحت کردن. و چیزی که خوشحالم می کنه اینه که جوونای کشورم هم تو این زمینه ها خیلی فعالن. تو چند هفته ای که ایران بودم برای خیلی چیزا وقتی سرچ می کردم راه حل آنلاین پیدا می کردم، مثل آوافیکس که یک کار سخت رو برای من راحت کرد و باعث شد بقیه سفرم دغدغه درست کردن گوشیم رو نداشته باشم و از طرفی بدون گوشیم نمونم!!

کارشناسان آوافیکس بعد از هر تعمیر برای رضایت سنجی مشتریان با اونها تماس می گیرن و مطلب بالا سخنان یکی از مشتریان ما بود که باعث انگیزه برای بهبود خدمت رسانی می شود و امیدواریم بیش از پیش بتوانیم با ارائه خدمات در بهترین حالت ممکن باعث لبخند رضایت مشتریان شویم.