خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
قیمت انواع آینه بغل

آینه بغل را می توان یکی از اساسی ترین قطعات خودروها دانست که کمک بسیار زیادی به راننده ها می کنند. استفاده از آینه بغل ها می تواند باعث کنترل بیشتر راننده نسبت به محیط پیرامون خود شود، در هنگام پارک کردن و یا دنده عقب گرفتن و یا قرار گرفتن در کنار جوی ها، آینه بغل می تواند حکم چشم سوم راننده را داشته باشد و به او کمک کند که بدون آسیب زدن به ماشین و عوامل اطراف، کار خودش را انجام دهد. همچنین زمانی که راننده پشت رل خودرو می نشیند قادر نیست تمام نقاط پیرامون ماشین را ببیند که به نقطه های کور معروفند و با توجه به اینکه راننده هیچگونه دیدی در مورد نقاط کور ندارد تنها چیزی که می تواند به او کمک کند آینه های بغل می باشند.

البته امروزه آینه بغل های خودورها علاوه بر پوشش دادن نقاط کور برای راننده می توانند کمک های بیشتری بکنند که به دلیل استفاده از تکنولوژی و سنسورهای مختلف درون آنها می باشد که هشدارهای لازم را به راننده اعلام می کنند. همچنین در آینه ها، چراغ های ال ای دی نیز نصب می شوند که باعث می شوند نور بیشتری برای دید بیشتر راننده به وجود بیاید. آینه های بغل با وجود کارایی بسیار زیادی که دارند یکی از آسیب پذیرترین قطعات ماشین ها نیز می باشند بصورتی که در اکثر تصادفات دورن شهری اواین قطعه ای دچار آسیب می شود آینه های بغل هستند

قیمت آینه بغل های مختلف در بازارهای ایران

همانطور که گفته شد آینه ها از جمله قطعاتی هستند که در تصادفات سریعا آسیب می بینند بنابراین نیاز هست که تعمیر و یا تعویض شوند. تعمیر آینه بغل می تواند در بسیاری از موارد کارساز باشد اما در صورت آسیب های جدی و شکستی های زیاد باید تعویض شوند. برای تعیین قیمت آینه بغل ماشین ها عوامل مختلفی دخیل هستند که از جمله آنها عبارتند از: داخلی یا خارجی بودن خودرو، نوع و مدل ماشین و آینه مورد نیاز، کیفیت و جنس آینه بغل، اورجینال بودن قطعه، تعویض کل آینه و یا شیشه آن و دیگر عوامل که باعث می شوند آینه بغل ماشین های مختلف از قیمت های چند ده هزار تومانی تا چند میلیون تومانی متغییر باشد.

به عنوان مثال آینه بغل کیا در مدل های مختلف از 300 هزارتومان تا 2.5 میلیون تومان متغیر است و آینه بغل هیوندای نیز می تواند از 500 هزار تومان تا 2.8 میلیون تومان متغیر باشد که البته به کلاس خودرو، مدل و نوع آن بستگی دارد. همچنین قیمت آینه بغل استوک با آینه های نو می تواند تفاوت قیمت قابل توجهی داشته باشد که بر اساس کیفیت، برند و مواد سازنده آن تعیین می شود.