خرید بک لینک

ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
4 نکته ی مهم در آموزش گیتار الکتریک

آموزش گیتار الکتریک دارای المان های مهمی است که هر هنرجو که باید به ان ها توجه ویژه کرد. در ابتدای شروع آموزش  گام به گام گیتار این  نکاتی را مد نظر داشته باشد می تواند که پس از پایان دوره ای خاص  پیشرفتی قابل توجه تر از نوازندگان  دیگر  داشته باشد و دلیل این امر هم بسیار واضح است که پیشرفت سریع تر بنا به پای بندی به یک سری  اصول و قوانین است.

  اما یکی از این  المان های بسیار مهم ، راهنمای خرید گیتار الکتریک   است که هر هنرجویی در ابتدا باید ان را مد نظر داشته باشد  و با انواع گیتار الکتریک اشنا باشد تا در ابتدای کار به مشکلی بر نخورد که معمولا بهتر است کار خرید گیتار الکتریک  را همراه  با  استاد گیتار الکتریک  انجام دهید چرا که برخلاف باور اقشار مختلف جامعه خرید ساز کار بسیار سختی است و نیازمند تجربه   است   .

اما  در حین خرید ساز لوازم جانبی گیتار هم مهم است مثلا پیک گیتار بسیار مهم است نکات بسیار مهمی در درون خودش دارد که با دانستن این نکات شما این امکان را دارید که با تمپوی بیشتری نوازندگی کنید و از ان لذت ببرید همچنین بهتر  آنست تا بدانید که   پیک گیتار الکتریک با پیک گیتار اکوستیک و سایر گیتار های دیگر تفاوت دارد.

در زمینه ی اموزش من به شخصه برای نت خوانی ، تبلچر را پیشنهاد می کنم خیلی از اساتید سر این موضوع تعصب دارند   و اصرار دارند تا هنرجو حتما باید با نت خوانی روی خطوط حامل  مبحث اموزش را پیش ببرد که برخلاف این عقیده من به تبلچر گیتار اعتقاد دارم.

بهتر آنست که بدانید هر هنرجویی به خصوص در ابتدای شروع کار باید به کوک گیتار خود توجه کند چراکه وقتی که شما گیتار کوک شده را به صدا در میاورید گوش شما طی مدت زمان مشخص دیگر صدای نت ها را می شناسد و اگر سیم ها ی گیتار کوک نباشد گوش شما و ذهنتان به صدای غلط و به اصطلاح فالش عادت میکند.