بهترین نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ

خرید بک لینک

پنجشنبه 28 تير 1397
ورود اعضا
شناسه :
گذرواژه :
فراموشی رمز عبور
بهترین نرم افزار ضبط فیلم از دسکتاپ

نرم افزار های زیادی برای فیلم برداری و عکس برداری از دسکتاپ تولید شده اند که عملکرد های متفاوتی دارند بعضی از این نرم افزار های حجم فایل تولیدی زیادی دارند  و برخی با حجم کم فیلم را تحویل می دهند اما کیفیت خوبی در ضبط صدا و تصویر ندارند و هر کدام امکانات متفاوتی را برای ضبط به شما ارائه می دهند.

 برای ما ایرانی ها که هزینه نرم افزار ها را پرداخت نمی کنیم بهترین گزینه ها کامل مشخص هستند در این مورد ما باید دو نرم افزار کمتازیا و اسنگ ایت را با هم مقایسه کنید که هر دو توسط شرکت TechSmith تولید شده اند.

کمتازیا چیست- TechSmith Camtasia Studio

کمتازیا توسط شرکت TechSmith ساخته شده است که علاوه بر ضبط کننده صفحه شامل یک استدیو قوی می باشد که در آن می توان به خوبی ویدیو ها را ویرایش کرد و رندر گرفت. این برنامه پس از نصب شامل دو نرم افزار است که به شرح زیر می باشد.

1. نرم افزار camtasia recorder : که به خوبی کار ضبط تصویر و صدا را انجا می دهد. به خوبی نویز صدا را می گیرید، میکرون متصل شده را شناسی می کند و از هر کادر دلخواهی از صفحه فیلم می گیرد.

 

2. نرم افزار camtasia studio : بعد از ضبط فیلم و ذخیره آن، فایل به صورت خودکار وارد کمتازیا استدیو می شود در کمتازیا اقدامات زیادی در جهت ویرایش آموزش می توان انجام داد که در زیر بخشی از کار های ممکن برای شما لیست شده است:

  1. نوز صدا را می توان گرفت
  2. اگر از پرده سبز استفاده کرده اید می توانید پرده را حذف کنید.
  3. می توان کادر هایی به همراه انیمیشن در فیلم باز کرد و اطلاعاتی اضافی به بیننده منتقل کرد.
  4. می توان کادر تصویر را زوم کرد تا یک قسمت فیلم بزرگ تر نمایش داده شود.
  5. کتاب خانه ای قوی دارد که از آن برای بخش های مختلف می توان استفاده کرد. مثلا می توان یک کادر در زیر فیلم با انیمیشن باز و بسته کرد و در آن کادر اطلاعاتی را به کاربر داد، می توان قسمتی از فیلم را شطرنجی کرد یا ...

 

اگر هدف شما ساخت دوره های آموزشی می باشد قطعا این نرم افزار بهترین گزینه می باشد در این لینک ساخت فیلم آموزشی با این نرم افزار را بررسی کنید و در این لینک آموزش کمتازیا 9 را ببینید.

قیمت نرم افزار کمتازیا به دلار : 199 دلار

اسنگ ایت چیست- Snagit

اگر بخواهید زودتر ویدیو رکورد شده را خروجی بگیرید و نیاز به ویرایش زیادی ندارید و می شه گفت قصد شما ساخت فیلم آموزشی نبوده است بهترین نرم افزار همین اسنگ ایت می باشد که برادر کمتازیا می باشد و توسط همان شرکت TechSmith تولید شده است.

اسنگ ایت هم امکان ویرایش ویدیو دارد ولی برای ساخت دوره های آموزشی مناسب نیست در عوض کار خروجی دادن را سریع تر انجام می دهد و به انواع مختلف فورمت ها خروجی می دهد.

قیمت نرم افزار اسنگ ایت به دلار : 49 دلار است

نهایت باید گفت با اسنگیت هم می توانید با کیفیت خوب به ضبط فیلم از دسکتاپ بپردازید اما برتری کمتازیا در محیط ویرایش بعد از ضبط ویدیو می باشد که برای کسانی که کار خاصی نمی خواهند انجام دهند همین موضوع باعث دردسر و اذیت آنها می شود که باعث می شود اسنگ ایت پیشنهاد شود.

اگر برای ساخت دوره آموزشی به چیزی بیشتر از آموزش نرم افزار نیاز دارید در این لینک آموزش ساخت فیلم آموزشی را ببینید و در این لینک به فروش آموزش آنلاین بپردازید.


پیش بینی فوتبال خرید vpn